ŠPORTNO – GIBALNO POPOLDNE

V četrtek, 18. 4 . 2019 smo v popoldanskem času pripravili športno-gibalne igre. Druženje je potekalo skupaj s starši. Na igriščih so bile pripravljene različne gibalne igre s športnimi pripomočki: igre z vodnimi črvi, različni poligoni, hoja po vrvi, prenašanje žogic z lopatkami, hoja preko ovir… Sodelovali smo tudi s Centrom za krepitev zdravja iz ZD Kamnik. Udeležencem srečanja so merili krvni tlak in krvni sladkor. Poleg športnih iger je potekala tudi izmenjava sadik.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate v spodnji galeriji.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”144″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”18″ number_of_columns=”6″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”Športne igre” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Morda vam bo všeč tudi...