Sprejem otrok v Vrtec Mehurčki s 1.9.2021

KOMISIJA ZA SPREJEM OTROK V VRTEC MEHURČKI – Po pregledu in točkovanju vlog je bil soglasno sprejet naslednji SKLEP:

  • Skupaj je bilo obravnavanih 115 vlog.
  • Zavrnjenih je 20 otrok zaradi starostnega pogoja – premladi.
  • 77 vlog je bilo točkovanjih na podlagi Pravilnika o sprejemu otrok v Vrtec Mehurčki z dne 30. 4. 2015 in Pravilnika o spremembah in dopolnitvah Pravilnika o sprejemu otrok v Vrtec Mehurčki z dne 22. 2. 2021.
  • Vse otroke drugega starostnega obdobja se sprejme.
  • Vloge otrok prvega starostnega obdobja se razvrsti po prednostnih kriterijih oz. dodeljenem pripadajočem številu točk, in sicer od največ do najmanj točk. Štirje otroci z najmanjšim številom točk so zavrnjeni in so razvrščeni v čakalni seznam (od prvega do četrtega čakalnega mesta).

Seznam sprejetih otrok

Čakalni seznam otrok

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost