Tabor na Rakitni – 2. dan (skupini Čmrlji in Žabice)

Zbudili smo se v lep sončen dan. Po zajtrku smo si ogledali mini Zoo, kjer smo spoznali pritlikavi kozi Elzo in Lizo, morske prašičke in kunca. Po prijetnem druženju z živalmi smo odnesli pisma za naše domače v vas v poštni nabiralnik. Sledile so športne igre…nogomet, kolebnice, vrvi, ponjava, baloni. Po aktivnostih smo pojedli kosilo, se malo odpočili z igranjem družabnih iger in risanjem. Zatem pa smo se odpravili k škratku Kuzmi, kjer smo našli skriti zaklad in se igrali v gozdu. Ker pa je danes praznovala naša Ava rojstni dan smo se vsi skupaj posladkali, ji voščili, se igrali rajalne igre, peli in plesali.

Po večerji smo se z lučkami odpravili k Muci Copatarici, ki pa je žal ni bilo doma, nam je pa pustila pismo v katerega je napisala, da vidi, da kar lepo skrbimo za svoje copatke, no da tisti ki pa še ne, pa naj se kar potrudijo v prihodnje.

Sledila je zabava v pižamah in sedaj zaslužen počitek. 

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost